Про нас

Прес-форми і штампи, стандартні комплектуючі до прес-форм та штампів, їх реалізація - основна спеціалізація компанії "Квота".

СМП "Квота" поставляє, проектує і виготовляє оснащення, прес-форми, надає консультації щодо застосування нормалей, що допомагає українським виробникам технологічної оснастки інтегруватися в міжнародний ринок за рахунок впровадження нормалізованих деталей, які відповідають вимогам ISO 9001.

Ми є дилерами в Україні компанії FCPK-BYTOW (Польща), яка входить до складу американської корпорації Superior Die Set Corporation Company, найбільшого виробника комплектуючих.

Ще одна сфера нашої діяльності - постачання запчастин і витратних матеріалів. Підприємство успішно співпрацює з такими фірмами:

CZAKI THERMO-PRODUCT (Польща), ELWIK (Польща), GC-HEAT (Німеччина) - плити нагрівальні (роздільники), втулки, термопари, нагрівальні патрони, регулятори температури та ін.;
SELS (Польща) - датчики та ін .;
BOTZIAN & KIRCH (Німеччина) - полірувальний і шліфувальний інструмент;
CRC Industries Europe bvba (Англія), MILAR Sp.z o o (Польща) - засоби для змащування, очищення та захисту прес-форм марки AMBERSIL.

Також СМП "Квота" створює проекти за індивідуальними замовленнями. Наші фахівці допоможуть виготовити штампи і прес-форми саме такі, які потрібні вашому виробництву. Виготовляємо прес-форми, які можна використовувати як з традиційними, так і з горячеканальними системами. Високий рівень підготовки наших фахівців дозволяє виготовляти вироби за повним циклом: від розробки конструкторської документації до випуску готового виробу.

Для прес-форм і штампів ми пропонуємо гарячеканальні системи, які вигідні у виробництві, економлять матеріали, ресурси. Співробітникам компаній, які придбали гарячеканальні системи, проводимо навчання. Конструкторам оснастки надаємо консультації: як застосовувати нормалі або як впроваджувати гарячеканальні системи на виробництві.

Що дає виробнику технологічної оснастки застосування нормалей ISO? Перш за все це:

    
швидкість виготовлення і значне скорочення часу на підготовку виробництва;
    
висока якість і доступна ціна;
    
повна взаємозамінність;
    
великий термін служби оснастки.

Ми регулярно беремо участь в міжнародних спеціалізованих виставках ("Примус: Інтерпластика", Intertool, Primus, "Машпром", "Машинобудування Харківщини", "Машинобудування. Металургія").

Ми знаходимося в Тернополі, працюємо по всій Україні.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Категорії товарів

Сайт

Оснастка для прес-форм

Оснастка для прес-форм

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create