Стандартні комплектуючі до прес-форм

Прес-форма - високоміцна оснастка для швидкого виробництва виробів різної форми шляхом штампування, лиття, екструзії і газового тиску (вакуум або видування). Прес-форма складається з нерухомої і рухомої частин, що включають формотворчі порожнини, що з'єднують елементи, систему підготовки і подачі сировини / заготовки. У більш складних агрегатах використовується нагрівання / охолодження, передбачається механічний або пневматичний витяг виробу, вимірювальні прилади та контролери для автоматизації виробництва.

Упродовж експлуатації кожен з елементів схильний до зносу в різному ступені, і покупка комплектуючих для прес-форм дозволяє підтримувати обладнання в робочому стані при мінімальних зупинках і витратах на ремонт.

Матриця і пуансон
Найбільш складні у виробництві деталі. Виготовлення форм для лиття пластмас передбачає не тільки точний розрахунок і математичне моделювання майбутньої форми, але і найтоншу підгонку змикання. Після обробки проводиться випробувальне тестування, що вимагає часу. Щоб не зупиняти виробництво на цей період, можна замовити матрицю до завершення терміну її експлуатації (залежить від кількості виробничих циклів). А незначне деформування матриці після інтенсивної експлуатації можна усунути шляхом шліфування і гальванізації.

Направляючі елементи
Штифти, шпильки, втулки прості і з буртиком, сепаратори та інші елементи для центрування і утримування частин матриці в процесіі виробництва.

Виштовхувачі
Пружини, направляючі штифти для пружин, штовхачі та інші елементи, які використовуються для автоматизації вилучення готових виробів з прес-форми.

Елементи кріплення
Затискачі, гвинти, болти, гайки, шайби та інші елементи, які використовуються для монтажу стаціонарних прес-форм і їхніх рухомих деталей до іншого обладнання.

Автоматика
Виготовлення прес-форм для лиття для автоматичних ліній передбачає установку датчиків тиску, термопари для контролю температури сировини / виробу, систему охолодження та інше.

Наша компанія пропонує широкий асортимент нормалей від європейських виробників. У нас також можна замовити витратні матеріали для прес-форм різного типу, необхідні для коректної роботи обладнання. Самостійно ви замовляєте лише формотворчі елементи, а про все інше подбає СМП "КВОТА".