Синтетична змазка та особливості її застосування

Ущільнювальні елементи різноманітних деталей потребують періодичного змащення, оскільки завдяки цьому можна запобігти втраті матеріалів.

Силіконова змазка зазвичай випускається у вигляді різних аерозолів та гелів, ця речовина виготовлена із різноманітних органічних та неорганічних матеріалів. Як основу зазвичай використовують силіконове масло та додатково всілякі загущувачі. Проте існує ряд вимог до таких засобів, оскільки вкрай важливим є сумісність з матеріалом, з якого виготовляється ущільнювач, а робоча температура має досить широку амплітуду. Ця речовина повинна забезпечувати набагато менше тертя, а деталі не повинні торкатися одна одної. Також змазка має бути стійкою до впливу води, щоб речовина не змилася.

Базовими функціями, які виконує силіконова змазка, є:

— ізоляційна – захищає необхідні елементи від впливу водного середовища;
— відновлювальна – завдяки її використанню оброблені елементи повинні відновлювати свої властивості;
— захисна – забезпечення тривалого експлуатаційного періоду деталей, оскільки завдяки цим засобам не повинні розвиватися різноманітні корозійні процеси.

Також якісні змазки не дають можливості потрапити всередину конструкції різним забрудненням.

Розрізняють такі форми випуску змазок:

у вигляді аерозолю – цей змазувальний матеріал є надзвичайно простим в експлуатації. Проте його краще використовувати під час роботи із великими поверхнями, оскільки аерозоль має властивість розпилення у різні сторони, тим самим така речовина може потрапити на ту поверхню, яку не потрібно обробляти.

паста є досить зручним матеріалом, проте оброблення деталей у важкодоступних місцях є надзвичайно складним процесом.

гель є доволі схожим із пастою, проте основною його особливістю є те, що він має більш рідку консистенцію.

Компанія «Квота» пропонує вам надзвичайно широкий асортимент продукції ТМ Ambersil, яка допоможе удосконалити процес роботи механізму прес-форми. Зокрема, ці засоби здатні підвищити ефективність роботи устаткування завдяки захисту поверхонь від різних пошкоджень та впливів.

Синтетична змазка придбати можна у нашій компанії за вигідною ціною. У нас представлено величезний асортимент товарів. У разі якщо обсяг замовлення є досить великим, ви гарантовано отримаєте знижку. Ми приймаємо замовлення по всій території України. Здійснюємо доставку зручними для вас транспортними компаніями. Будемо раді з вами співпрацювати.