Увага! Нова книга для наладчиків термопластавтоматів

Увага! Нова книга для наладчиків термопластавтоматів

"Наладка процесу лиття пластмасових деталей під тиском" - назва книги, яку видали спільно два польських магістри та винахідник-конструктор із Тернополя Володимир Мелих. Необхідність такого видання назріла давно, вважає редактор і упорядник видання Володимир Мелих: "По суті, ця книга є своєрідною енциклопедією для наладчика термопластавтоматів. У ній викладено інформацію, що стосується буквально кожного кроку спеціаліста, який готує ливарну машину до роботи і керує самим процесом лиття пластмасових деталей".

Тісно контактуючи з магістрами, інженерами з Польщі Генріком Завістовським та Шимоном Зембою, Володимир Мелих поділився з ними ідеєю про необхідність спільного видання з наладки процесу лиття пластмасових деталей під тиском. Польські науковці підтримали пропозицію українського колеги щодо видання фахової книги, яка побачила світ у тернопільському видавництві "Джура". На думку авторів, у книзі досягнуто головного: зібрано факти, систематизовано їх і подано таким чином, що пояснення стають зрозумілими для наладчиків термопластавтоматів з різними системами керування, незалежно від виробника та терміну експлуатації.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Категорії товарів

Сайт

Оснастка для прес-форм

Оснастка для прес-форм

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create